موقع مشکلات لبخند بزنید ، چون ما حلش میکنیم

راه های ارتباطی :

 

دوربین hikvision

دوربین hikvision یکی از مهمترین برندهای شناخته شده دوربین های مداربسته می باشد که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند. این نوع از دوربین ها را می توانید از بسیاری از نمایندگی های دوربین های مداربسته خریداری نمایید. نمایندگی دوربین hikvision دکتر دوربین دوربین های با کیفیتی را به شما عرضه می کند که می توانید آنها را به صورت اینترنتی سفارش دهید.

برای اینکه با این دوربین ها آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه برخی از ویژگی های آن را بیان می کنیم.

دوربین hikvision

ویژگی های دوربین hikvision :

دوربین مداربسته هایک ویژن و مزایای آن را مطالعه نمایید :

  1. رزولوشن بالا :

بیشتر محصولات این برند دارای مگاپیکسل بسیار بالایی هستند و به همین دلیل تصاویر را با رزولوشن بالاتری نشان می دهند. کیفیت تصاویر در این دوربین ها بسیار عالی و بی نظیر است و به همین دلیل بسیاری از کسانی که می خواهند دوربین های مداربسته با کیفیتی را در مکان های مورد نظر خود نصب کنند از دوربین های هایک ویژن استفاده می نمایند.

  1. قابلیت های پردازش تصویری :

سیستم هایی که در این نوع از دوربین ها به کار می رود، قابلیت تجزیه و تحلیل کردن را دارند و به همین دلیل است که تصاویر را به خوبی نشان می دهند. این نرم افزارها به صورت جداگانه در دوربین های دیگر باید نصب گردند ولی در این نوع برند از دوربین های مداربسته این نرم افزارها را به کار برده اند و به همین دلیل دیگر شما برای نصب آن نیازی نیست هزینه ای جداگانه را پرداخت نمایید.

  1. قیمت مناسب دوربین hikvision :

نمایندگی دوربین hikvision برای اینکه افراد بسیاری با هر توان مالی که دارند، بتوانند این دوربین ها را در مکان های مورد نظر خود نصب کنند، قیمت آنها را بسیار متعادل ساخته است تا تمامی افراد بتوانند آنها را خریداری نمایند.

دوربین هایک ویژن دارای مدل های گوناگون و متنوعی است . خواندن مطلب ” راهنمای خرید دوربین مداربسته ” قبل از خرید به شما پیشنهاد می شود . هم چنین می توانید با ثبت درخواست در سایت از مشاوره رایگان دکتر دوربین  بهره مند شوید .

 

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۵ (۱۰ رای)
10 درصد تخفیف برای اولین سفارش شما
تا 25 دی ماه
ثبت سفارش