موقع مشکلات لبخند بزنید ، چون ما حلش میکنیم

راه های ارتباطی :

 

درباره ما

با دکتر دوربین آشنا شوید
دکتر دوربین > درباره ما

دکتر دوربین

مطرح در زمینه طراحی، فروش و نصب دوربین مدار بسته و راه اندازی سیستمهای حفاظتی

فعالیت دکتردوربین دقیقا مصادف شد با شروع زمستون سال ۹۷. بعد از گذشت زمان و اتفاق هایی که افتاد تصمیم گرفتیم واسه بالابردن سطح امنیت و آگاهی مردم درباره ایمن سازی خونه و محل کارشون تلاش کنیم. واسه همین رفتیم سراغ جمع کردن یه تیم تخصصی و حرفه ای که ایده هامون رو عملی کنیم.

هممون فکر می کنیم اتفاق های ناگوار و غیرمنتظره فقط برای فیلم هاست!

داستان از جایی شروع شد که خونه همسایه دیوار به دیوارمون رو دزد زده بود و تمام زندگیش بهم ریخته بود. هرچی وسایل قیمتی و پول و طلا داشت برده بود.

پلیس می گفت با رعایت چند تا نکته ایمنی و نصب دوربین مداربسته ساده، میتونستید به راحتی از این سرقت جلوگیری کنید‌.

اون روز منظورشونو خوب نفهمیدم ولی چند وقت بعد که ماشین پدرم رو عین آب خوردن از پارکینگ دزدیدن، تازه به عمق ماجرا پی بردم!

مصمم شدم تمام نکات ایمنی رو یاد بگیرم و به بقیه هم یاد بدم. با کمک مدیر ساختمون با کلی بررسی بین شرکت های مختلف، دوربین مداربسته نصب کردیم و به اعضای ساختمون یادآوری کردیم که نگهداری اجناس قیمتی تو خونه کار خطرناکیه.

هنوز چند روزی از نصب دوربین مداربسته نگذشته بود که خبر رسید سر و کله دزدها پیدا شده. این بار انباری ها خالی شده بود! بدون معطلی رفتیم سراغ فیلم های ضبط شده از دوربین های پارکینگ که متاسفانه به علت عدم نصب اصولی دوربین مداربسته کار برای تشخیص دزد سخت شد .

علیرغم هزینه زیادی که کرده بودیم مجبور به استفاده از دوربین مداربسته همسایه ی دیوار به دیوارمون شدیم. عدم آموزش درست تیمی که اجرای پروژه دوربین مداربسته رو بعهده داشت باعث شد وقت زیادی رو صرف بررسی دی وی آر (DVR ) کنیم ! چیزی که دیدیم رو باور نمیکردیم!

جناب دزد از بستگان یکی از همسایه ها بود و همه می شناختیمش!

خب اون لحظه که نه، کمی بعدش که وسایل دزدیده شدمون برگشت، از کاری که کردم خوشحال بودم و از بقیه هم بابت اعتمادشون تشکر کردم.

این شد که با دوستانمون که هم رشته و هم فکر هم بودیم ، تصمیم گرفتیم برای نصب و راه اندازی دوربین مداربسته یه استارتاپ ساده به نام دکتردوربین راه اندازی کنیم. تا با این کار امنیت و نظارت رو با بهترین کیفیت و مناسب ترین هزینه برای همه فراهم کنیم.

security tips

درواقع دکتردوربین همیشه درکنار کاربراش هست و بخش عیب یابی دوربین مداربسته داره که کوچکترین عیب و ایراد رو درکمترین زمان ممکن حل می کنه .

اگر رو داستانی که براتون تعریف کردم بخوایم مثال بزنیم، مشاوره دقیق قبل از شروع پروژه، نصب و طراحی درست جای دوربین ها و هزینه ی مناسب در اتمام پروژه دوربین موضوعی بود که نبودش حس می شد.

دکتر دوربین، ارائه دهنده خدمات دوربین مداربسته قبل از شروع پروژه با تیم مشاوره و طراحی دوربین مداربسته خودش بهترین و دقیق ترین پیشنهاد ها و راه کار هارو به شما منتقل می کنه تا به راحتی تصمیم بگیرید و دچار انتخاب اشتباه نشید .بتونید دوربین مداربسته ارزان رو متناسب با نیازتون سفارش بدید و راه اندازی کنید.

بعد از مشاوره، تیم فنی دکتر دوربین وارد عمل میشه و خواسته ی شمارو مو به مو متناسب با درخواستتون در سریع ترین زمان ممکن پیاده سازی می کنه. در اتمام کار، تکنسین های دکتر دوربین موظف به آموزش کلیه موارد مطرح شده در پروژه هستند.

این پایان کار نیست، پشتیبانی تمام وقت دکتر دوربین لحظه به لحظه کنار شماست و شمارو تو کوچیک ترین موارد، بدون هزینه ! کمک می کنه.

انشالله تیم دکتر دوربین بتونه با تلاش روز افزون، حس امنیت و آرامش رو برای همه به ارمغان بیاره.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۵ (۵ رای)
10 درصد تخفیف برای اولین سفارش شما
تا 25 دی ماه
ثبت سفارش