موقع مشکلات لبخند بزنید ، چون ما حلش میکنیم

راه های ارتباطی :

 

۶ فضای مهم در هتل ها برای نصب دوربین مداربسته

دکتر دوربین > آموزش و آگاهی  > ۶ فضای مهم در هتل ها برای نصب دوربین مداربسته
دوربین مداربسته در هتل

۶ فضای مهم در هتل ها برای نصب دوربین مداربسته

۶ فضای مهم در هتل ها برای نصب دوربین مداربسته

دوربین های مداربسته در هتل از نقاط و زوایای مختلف، تصاویر را ضبط می‌کنند. درصورت بروز هر اتفاق غیرعادی، پلیس قادر به بررسی ویدیوهای ضبط شده خواهد بود. تصاویری که دوربین های هتل ثبت می‌کنند، ارزش زیادی دارد؛ بنابراین نصب دوربین ها در مهم ترین نقاط باعث افزایش سطح امنیت هتل و رضایت مهمانان خواهد شد. البته تمام این نقاط بر اساس استاندارد و رعایت قوانین نصب دوربین مداربسته انجام می‌شود.

۵ فضای مهم در هتل ها برای نصب دوربین مداربسته وجود دارد که با پوشش دهی مناسب آنها احتمال وقوع جرم یا خلاف را به حدافل می‌رساند. به موارد زیر دقت کنید:

۱-     ورودی و خروجی‌های هتل

ممکن است شما هتلدار باشید یا یکی از مسئولان تصمیم گیر؛ پس برای نصب سیستم مداربسته در هتل لازم است اطلاعات کافی داشته باشید. شما بایستی بر شلوغ‌ترین و پر ترددترین نقاط هتل نظارت داشته باشید و حفظ امنیت و سلامت مهمانان اولویت اول محسوب می‌شود. ورودی ها و خروجی ها، نقاط اصلی هستند که نظارت بر آنها به نسبت فضاهای وسیع تر مثل لابی های بزرگ راحت تر است. با این کار می‌توان تمام افراد را هنگام ورود و خروج زیر نظر داشت.

۲-     فضای بیرون از هتل

درست است که نصب دوربین مداربسته در ورودی و خروجی های هتل، لازم و ضروری می‌باشد، اما بیشتر جرائم خارج از هتل و اطراف آن اتفاق می‌افتند. به طور مثال قرار دادن دوربین در پارکینگ تا حد زیادی به ثبت اقدامات غیرقانونی کمک می‌کند. پوشش دهی مناسب و کافی اطراف ساختمان هتل باید وجود داشته باشد، که از هرگونه عملیات خلافکارانه جلوگیری کنیم. برای آماده‌سازی اولیه و طراحی نقشه دوربین مداربسته حتما با مشاوران دکتر دوربین تماس بگیرید. به راحتی شما را راهنمایی خواهند کرد.

۳-     بخش‌های عمومی هتل

غیر از نقاط وروردی و خروجی و نواحی اطراف ساختمان هتل یا پارکینگ ها، مکان هایی وجود دارند که به صورت عمومی از آن ها استفاده می‌شود. لابی، فضای ورزشی، رستوران و کافی شاپ و قسمت های عمومی دیگر معمولا باید به صورت ۲۴ ساعته تحت نظارت باشند.در مکان های عمومی که غالبا پرتردد هم هستند، جز فضای مهم در هتل ها برای نصب دوربین مداربسته می‌باشند. این نکته حائز اهمیت است که هنگام نصب سیستم نظارتی، حریم شخصی افراد را در نظر بگیریم؛ مانند رختکن باشگاه ها یا استخر.

 

۵-     هر مکانی که امکان سرقت داشته باشد

یکی دیگر از بخش هایی که جز فضای مهم در هتل ها برای نصب دوربین مداربسته می‌باشد، میز پذیرش یا کانتر هست. اطلاعات مسافران و میهمانان، کلیدها یا اموال مهم هتل در آنجا نگهداری می‌شود. البته بستگی به طراحی هتل دارد. تمام مکان هایی که اموال میهمانان نگهداری می‌شوند، صندوق های امانات و انبارها لازم است تحت نظارت باشند.

 

۶-     آسانسور، راهرو و راه‌پله

غالبا به دلیل رعایت حریم شخصی داخل اتاق ها دوربین قرار نمی گیرد، اما در راهروها و راه‌پله حتما دوربین مداربسته نصب می‌شود. نصب دوربین مداربسته در آسانسور هم می‌تواند یکی از عوامل بازدارنده برای جرائم احتمالی در هتل ها باشد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۵ (۱ رای)
10 درصد تخفیف برای اولین سفارش شما
تا 25 دی ماه
ثبت سفارش