موقع مشکلات لبخند بزنید ، چون ما حلش میکنیم

راه های ارتباطی :

 

دوربین داهوا چه امکاناتی دارد ؟

دکتر دوربین > آموزش و آگاهی  > دوربین داهوا چه امکاناتی دارد ؟
دوربین داهوا

دوربین داهوا یکی از بهترین دوربین های مداربسته ای می باشد که از سال ۲۰۰۱ میلادی وارد بازار شد. دوربین dahua ساخت کشور چین است و دوربین های مداربسته بسیاری را در انواع گوناگونی تولید نموده است. شرکت داهوا یکی از بهترین تولیدکنندگانی می باشد که در زمینه دوربین های مداربسته بسیار موفق است. این شرکت سال های بسیاری است در این عرصه موفقیت چشمگیری دارد. شما می توانید از طریق هایپرلینک کردن با فروشگاه دکتر دوربین که دوربین های داهوا را به فروش می رساند ارتباط برقرار کنید و سفارش خود را ثبت نمایید، تا نصاب های شرکت برای نصب و راه اندازی آن به مکان مورد نظر شما مراجعه کنند.

امکانات دوربین داهوا

امکانات دوربین داهوا :

 

دوربین مداربسته داهوا یکی از بهترین دوربین های مداربسته می باشد که امکانات ویژه ای دارد، در ادامه برخی از آنها را بیان می کنیم.

     ۱- شما در دوربین مداربسته dahua می توانید ۲۵۶ دستور را به صورت کامل ذخیره کنید. یکی از بهترین ویژگی هایی که این دوربین ها دارند این است که شما می توانید به راحتی و در هر زمانی که مایل هستید این دستورات را به طور کامل تغییر دهید و آنها را به درستی کنترل نمایید.

     ۲- میزان زوم کردن در این دوربین ها با یکدیگر بسیار تفاوت دارد و زمانی که میزان زوم این دوربین ها بیشتر باشد شما با جزئیات بیشتری می توانید تصاویری را که ثبت شده است را مشاهده کنید. بنابراین اگر می خواهید میزان زوم دوربین مداربسته بیشتر باشد باید این دوربین را تهیه کنید که بیشترین میزان زوم را دارد.

     ۲- لنز دوربین مداربسته داهوا می تواند مطابق نیازی که کاربر دارد به خوبی تنظیم شود. لنز این دوربین ها به ۳ دسته متفاوت تقسیم می شوند و شما هر یک را مایل باشید را می توانید انتخاب کنید. لنز این دوربین ها ثابت، گردان و موتورایز می باشند.

برای آشنایی بیشتر با این برند دوربین مداربسته میتوانید سایت رسمی شرکت داهوا را مشاهده کنید . دکتر دوربین تمامی تلاش خود را در جهت برآورده کردن رضایت شما انجام می دهد پس :

موقع مشکلات لبخند بزنید ، چون ما حلش میکنیم .

× چگونه میتونم به شما کمک کنم؟