موقع مشکلات لبخند بزنید ، چون ما حلش میکنیم

راه های ارتباطی :

 

هارد DVR

هارد dvr

انواع هارد دی وی آر

یکی از مهمترین بخش ها و اعضای سیستم مداربسته، بعد از دوربین و دستگاه دی وی آر، هارد دیسک هست. چون لازمه تمام تصاویر منتقل شده رو ذخیره کنیم و در صورت لزوم بازپخش و استفاده کنیم. یادتونه که گفتم دستگاه DVR یا Digital Video Recorder یکی از قوی ترین سیستم های ضبط تصاویر دیجیتالیِ؟! این وظیفه دستگاه dvr هست که تصاویر آنالوگی که از دوربین مداربسته ارسال میشه به دیجیتال تبدیل و روی هارد دیسک ذخیره کنه.

هارد دیسک سفید wd

 

هارد دیسک با برچسب سفید(Western Digital)

این هارد دیسک ها برای برند وسترن دیجیتال طراحی شدن، کیفیتشون خوبه و مناسب کامپیوترهای شخصی هستن. اینکه میگم مناسب کامپیوتر هستن علت داره؛ یک کاربر معمولی نهایتا تا ۸ ساعت در روز از سیستم استفاده میکنه و اون رو روشن نگه میداره اما دوربین های مداربسته قراره ۲۴ ساعت شبانه روز روشن باشن و این مدل هارد دیسک نمیتونه جوابگوی این حجم کارکرد و سرویس دهی باشه.

 

هارد دیسک با برچسب بنفش (Western Digital)

این مدل هارد دیسک هم از طرف برند وسترن دیجیتال عرضه شده که مخصوص نصب سیستم های نظارتی و دوربین مداربسته طراحی شده. چون ظرفیت این هارد از ۱ تا ۶ ترابایت در نظر گرفته شده و قابلیت کارکرد ۲۴ ساعته برای نگهداری تصاویر ضبط شده از DVR رو داره.

 

هارد دیسک با برچسب قرمز و مشکی (Western Digital)

هارد هایی که لیبل قرمز و مشکی دارن هم وسترن دیجیتالی هستن و از تقریبا برای همه جور دستگاهی قابل استفاده ان. این هارد دیسک ها برای کامپیوتر های شخصی، سیستم های مداربسته و سرورهای قدرتمند کاربرد دارن.

 

هارد دیسک با برچسب سفید و مشکی (Seagate)

این مدل هاردی که شرکت سیگیت طراحی کرده، از نظر کارایی خیلی شبیه به هارد دیسک لیبل بنفش شرکت وسترن دیجیتال و میشه گفت همزمان باهم به بازار عرضه شدن. جالبه که شرکت Seagate این مدل رو به نام surveillance معرفی کرده.

عوامل تاثیرگذار برای انتخاب هارد DVR مناسب

 

طول زمان تصویر برداری

میزان حرکت تصویر

نوع و مقدار فشرده سازی

کیفیت تصاویر

سرعت گردش

سرعت جستجو

اندازه بافر

ظرفیت هارد دیسک

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۴.۷۵ (۴ رای)
10 درصد تخفیف برای اولین سفارش شما
تا 25 دی ماه
ثبت سفارش