موقع مشکلات لبخند بزنید ، چون ما حلش میکنیم

راه های ارتباطی :

 

شیوه‌های سرقت را بشناسیم

دکتر دوربین > آموزش و آگاهی  > شیوه‌های سرقت را بشناسیم
شیوه های سرقت

شیوه‌های سرقت را بشناسیم

روش‌های رایج سرقت

 

بد نیست گاهی به روش های سرقت که دزدها استفاده می‌کنن، توجه کنیم! بیشتر منظورم درباره سرقت اموال خونه است. درسته که شگردهای عجیب و غریبی دارن اما ما هم کارمون رو بلدیم! با حفظ امنیت و احتیاط، با نصب انواع دوربین‌ مداربسته و یا استفاده از سیستم‌های ضد سرقت، غافلگیرشون می‌کنیم.

دکتردوربین میگه دزدها میخوان خلاق باشن اما معمولا از روش های تکراری استفاده میکنن! این یعنی آگاهی داشتن از نحوه سرقت خیلی میتونه بهمون کمک کنه. ما اینجا به چند مورد اشاره می‌کنیم:

شیوه های سرقت

این روش های ساده رو ببینید

 

توپی زنی

خب قرار نیست با توپ بزنن شیشه اتاق و بشکونن! این اسم یه روش که سارقان با دیلم و ابزار مشابه، توپی قفل در رو می‌شکنن و به راحتی وارد خونه میشن. این شد که به این روش گفتن توپی زنی! پلیس که خودشو هلاک کرد انقدر گفت درهای خونه و محل کارتون رو ضد سرقت کنید که دزدها نتونن از این روش تکراری استفاده کنن

 

مرد عنکبوتی

این روش خیلی هیجان انگیز به نظر می‌رسه و در عین حال ترسناک! همونطور که از اسمش پیداست، دزدها مثل عنکبوت از در و دیوار خونه‌ها بالا میرن و بعد از پنجره یا پشت بام وارد ساختمون میشن. میگم بعضی فیلم ها بدآموزی داره میگید نه!

 

سرقت از منزل با خودروهای سرقتی

این شگرد مخصوص دزدای باکلاسی هست که میرن سراغ سرقت خودروهای گرون قیمت و بعد اقدام به سرقت از خونه‌ها می‌کنن؛ یه پلاک جعلی هم روی ماشینی که سرقت کردن نصب میکنن. اینطوری از طرف اهالی ساختمون شناسایی نمی‌شن چون پیش خودشون تصور میکنن کسی به ماشین مدل بالا شک نمی‌کنه!

 

سرقت از خانه‌های خالی با کاغذ سفید

با این روش دزدها میرن سراغ خونه‌ها و زنگ در و میزنن. اگه کسی جواب نداد یه کاغذ سفید بین در میذارن و اگه کسی جواب داد الکی یا بصورت نمایشی یه آدرس از صاحب خونه می‌پرسن که کسی شک نکنه! بعد از چند وقت میرن سراغ خونه‌هایی که کاغذشون هنوز سرجاش بود و نیفتاده بود. این یعنی کسی داخل خونه نشده، پس بهترین فرصت برای سرقت محسوب میشه!

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۵ (۴ رای)
10 درصد تخفیف برای اولین سفارش شما
تا 25 دی ماه
ثبت سفارش